Kalın Haber

Kripto para piyasasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Kripto para piyasasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor

Kripto para piyasasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor

- - 2 dk okuma süresi

 

Bu açıklamaların hemen akabinde BTC yeni bir hareketlenme daha yaşadı ve 60.000 dolar seviyesini geçerek rekor kırmaya devam etti. Bu içeriği hazırladığımız saatlerde BTC 60.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyordu.

BTC’nin hareketlenmesiyle birlikte tüm alt coinlerde yükselmeye başladı. İlk 100 içerisinde yer alan altcoinlerin büyük bir çoğunluğu yüzde 10 oranında değer kazandı. En büyük altcoin konumunda yer alan ETH de bu çıkıştan nasibini aldı.

Daha önce 2040 dolar ile rekor tazeleyen ETH, sonrasında sert bir düşüş yaşamış ve 1300 dolarları görmüştü. Bu noktadan yeni bir dönüş gerçekleştiren ETH, Bitcoin’in hareketlenmesiyle birlikte 1900 doları geçti. Bu seviyelerde biraz zorlanan ETH tekrardan 1800 dolar bandına geri döndü.

Şu sıralar ETH için önemli bir güncelleme üzerinde çalışıldığı biliniyor. Muhtemelen bu güncelleme sonrasında ETH önemli bir çıkış yakalayabilir. Fakat madencilerin bu güncellemeye karşı oldukları da bir gerçek.

Dolayısıyla ETH için önümüzde belirsiz bir süreç var. En büyük altcoin’in ne derece başarılı olduğunu yine zaman belirleyecek.

İlgili Yazılar