Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bursa Reklam Ajansı

Bursa Reklam Ajansı

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 7 dk okuma süresi

Dijital pazarlama ve yaratıcı reklamcılık hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte en çok tercih edilen Bursa Reklam Ajansı firması olan Bulut Ajans her türlü talebi bu kapsamda değerlendirmektedir. Bu bağlamda yapılan işlemler ile birlikte Bulut Ajans alanında uzman ve deneyimli ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. Bilindiği üzere her geçen gün reklamcılık alanındaki faaliyetler ve reklam olgusu değişerek gelişmektedir. Bundan dolayı kişiler/firmalar tanıtım için reklam yöntemlerini kullanıyor.

Bir işletmenin; çalışacağı iyi bir Bursa Reklam Ajansı seçiminde birçok noktaya dikkat etmesi gereklidir. Eğer sizin için hedef, markanızın amaç gözetmeksizin sadece reklam yaparak herhangi bir ortamda yer almaksa bu işi yapabilecek birçok ajans topluluğu var. Fakat hedef kitle oluşturarak uzun yıllar var olduğunuz piyasada marka bilinirliğinizi ve satış gelirlerinizi arttırmak için reklamın, medyanın iletişim gücünü ve katkısını iyi bir reklam ajansı seçerek sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım için Web Siteleri Oluşturuyoruz

Firmadan gelen talepler ile birlikte internet dünyasında var olunması için her türlü kurumsal ve profesyonel web site tasarımının kodlanmasını ve yönetimini sağlarız.

Grafik Tasarımları ile Desteklenmesi

Bulut reklam ajansı yaratıcı tasarımlar ile firmanın geleneksel ve modern çizgileri biraraya getirmektedir.

Kaliteli Baskı ile Matbaa Desteği

Firmamız sunmuş olduğu hizmetler kapsamında broşür, dergi, el ilanı, tebrik, davetiye, dijital baskı ve çeşitli matbaa ürünlerinin tasarımını ve baskısını yapmaktadır.

Arama Motorlarında İlk Sırada Olmak

Firmamızın sunmuş olduğu SEO hizmeti ile Google gibi arama motorlarında aranılan anahtar kelimelerde en üst noktalarda yer almayı sağlarız.

Google Adwords Hizmeti – Google Partner

Taleplerin gelmesi durumunda iş ile alakalı her türlü aramada Google arama motorunda üst sıralarda görünürsünüz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sunulan hizmetlerden birisi de özenli bir şekilde hazırlanan kimlik tasarımlarıdır. Bu tasarımlar sonrasında alanında bulunan firmalar arasında akılda kalmanızı sağlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanın sosyal medya alanlarındaki hesapların takibi, içerik üretimi ve reklam danışmanlığını yapıyoruz.

Fotoğrafçılık Hizmeti

Özellikle profesyonel ürün fotoğraf çekimleri ile katalog, kurumsal ya da moda fotoğrafları çekimi yapılır.

e-Ticaret Danışmanlığı

Firmaların E-Ticaret alanındaki işlemleri profesyonel ekip tarafından takip edilebilir.

Animasyon ve 3D Hizmetleri

Reklamı yapılacak ürünlerin üzerinde yapılan çalışmalar ile animasyon ve 3D tarzında animasyon desteği vermekteyiz.

Bursa Reklam Ajansları

Reklam, bir marka ya da şirketin hitap ettiği müşteri profiline yaptığı ilandır. Reklam özellikle büyük firmaların kullandığı bir tanınma yöntemidir. Gelişen teknoloji artları ile reklam verme artık bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen bilindik her firma farklı yollarla reklam vermeye devam etmektedir. Bu konuda uzman firmalar, talep eden şirketlere reklam hazırlamaktadır. Bursa reklam ajansı güvenilirlik ve alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok büyük firma reklam konusunda bu firmadan yardım almaktadır.

Reklam Verme Şekilleri Nelerdir?

Reklam ve reklamcılık sektörü gelişim gösterdikçe farklı reklam yapma yöntemleri gelişmiştir. Müşteri portföyü ve ihtiyaca göre reklam çeşitleri tercih edilmektedir. Bunlar;

Televizyon reklamları, en çok tercih edilen reklam türüdür. En bilinen kitlesel reklam çeşididir. Günümüzde her gün izlenen televizyon reklamları, etkili sonuçlar yaratması sayesinde rağbet görmektedir.

Radyo reklamları, eskiden daha fazla kullanılsa da hala geçerliliğinin sürdürmektedir. Özellikle zamanı yolda geçen insanlar ve aktif çalışırken radyo dinleyen insanlar hitap kitlesidir.

Basılı reklamlar ve broşürler, basılı olarak yapılan reklamlar, genel olarak elden ele gezmektedir. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Ürün yerleştirme metodu, yayınlanan bir programın içine bilinçaltına yerleşmeyi sağlamak için kullanılan metottur. Bu sayede ürünün tanıtımı ve kullanılırlığı gösterilmeye çalışılmaktadır.

Sosyal medya reklamları, sosyal medya son yıllarda hayatımızda büyük bir yer tutmaya başlamıştır. Sosyal medya reklamları büyük önem taşımaktadır. Kullanıcı sayısı fazla olduğu için hitap edilen kitle de fazla olmaktadır.

Reklam Vermek Satış Rakamları ve Tanınmışlığı Arttırır mı?

Reklam veren şirketler vermeyen ya da daha az reklam veren şirketlere oranla daha tanınmış olmaktadır. Aslında reklam alanına yapılan yatırım, fazlası ile geri dönüş sağlamaktadır. Reklam sayesinde daha bilindik ve tercih edilen marka olmak mümkündür. Reklam, tanıtılan ürün ya da firmaya güveni de arttırmaktadır. Her firmanın yapısı ve ihtiyacına göre reklam belirlenmelidir. Bu konuda Bursa reklam ajansı olan Ajans Bulut müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bursa Reklam Şirketi

Türkiye her alanda olduğu gibi gelişme göstermeye devam eden bir ülkedir. Reklam sektörü de gün geçtikçe farklılık kazanmaya başlamıştır. Eski zamanlarda basılı reklam tercih edilirken, günümüz reklam şekilleri büyük oranda dijital olmaktadır. Bu konuda hizmet veren birçok firma mevcuttur. Bursa reklam ajansı olan Ajans Bulut bunlardan en bilindikleri arasına girmeyi başarmıştır.

Ajans Bulut – Bursa Reklam Ajansınız

Firma, 2015 yılında Bursa’ da kurulmuştur. Kısa sürede sektörün öncülerinden olmayı başarmıştır. Ajans Bulut, her türlü reklam, SEO, 3D Sanal Tur, panoramik çekim ve grafik tasarım konusunda hizmet vermektedir. Firmaya ulaşım hem cep yoluyla hem de www.ajansbulut.com sitesi üzerinden canlı yardım ile sağlanabilmektedir. Kolay ve anlaşılır web sitesi tasarımı, firmaya ulaşılabilirliği arttırmıştır. Firma reklam konusunda en bilindik firmalara hizmet vermektedir.

İlgili Yazılar