Kalın Haber

Yarın eczaneler, hastaneler açık mı, kapalı mı? 30 Ağustos 2021 Pazartesi Zafer Bayramı’nda aile hekimleri çalışıyor mu?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yarın eczaneler, hastaneler açık mı, kapalı mı? 30 Ağustos 2021 Pazartesi Zafer Bayramı’nda aile hekimleri çalışıyor mu?

Yarın eczaneler, hastaneler açık mı, kapalı mı? 30 Ağustos 2021 Pazartesi Zafer Bayramı’nda aile hekimleri çalışıyor mu?

- - 2 dk okuma süresi

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Zafer Bayramı nedeniyle yurt genelinde resmi tatil olacak. Birçok kurum ve işletme de pazartesi günü resmi tatil çalışma düzenine geçecek. Peki, sağlık kuruluşlarında durum ne olacak?

HASTANELER YARIN AÇIK MI, 30 AĞUSTOS PAZARTESİ HASTANELER ÇALIŞIYOR MU?

Resmi tatillerde hastaneler sadece acil bölümlerinde ve aşı bölümlerinde hizmet veriyorlar. Yani 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü aciller ve aşı vurulan alanlar açık olacak, bunların dışındaki alanlar ise kapalı olacaklar.

ECZANELER PAZARTESİ AÇIK MI, KAPALI MI?

Zafer Bayramı’nda eczaneler ise nöbetçi eczane usulü çalışacaklar. Her mahallede en az 1 nöbetçi eczane açık konumda olacak. Size en yakın eczaneye giderek nöbetçi eczaneyi öğrenebilirsiniz.

KARGOLAR AÇIK MI?

AİLE HEKİMLERİ 30 AĞUSTOS’TA AÇIK MI, KAPALI MI?

Aile hekimleri de aynı şekilde hastaneler gibi sadece aşı bölümlerinde ve varsa acil bölümlerinde hizmet verecekler, bunların dışındaki alanlarda kapalı olacaklar.

BANKALAR AÇIK MI?

 

İlgili Yazılar