Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TÜRKİYE’NİN İLK SES BANKASI AÇILDI!

TÜRKİYE’NİN İLK SES BANKASI AÇILDI!

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 3 dk okuma süresi

Dünya’nın en ünlü ve tanınmış seslendirme sanatçıları! Türkçe’den Zuluca’ya toplam 70 dilde 1.825 seslendirme sanatçısı ile Türkiye’nin en geniş ses bankası ile projenize uygun olan seslendirme sanatçılarına ulaşmak artık çok kolay!

Ses bankası genellikle reklam veren ile seslendirmeni buluşturan ve reklam verenin proje ve yapımına en uygun seslendirmeni seçeceği platform olarak geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 

Ses bankasının önemi, marka olmuş kamuoyunda bilinen ve aranılan seslerin ajans bünyesinde olmasına ve seslendirme ajansının teslim ettiği işlerin geneline bakmak gerekir. Sibel Seslendirme bir marka olup bu ajansın içinde barındırdığı dublaj ve seslendirme sanatçıları çeşitli projelere göre hızlı ve profesyonel seslendirme çalışmaları gerçekleştirmektedir.

My Prodüksiyon reklam ve seslendirme ajansına ait ses bankasında; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Farsça ve Çince seslendirme şu anda en popüler diller arasında yer almaktadır.

Ses Bankası Nasıl Kullanılır?

My Prodüksiyon Ses Bankası, Türkçe ve yabancı dil seslendirme sanatçıları için arama motorudur. Bu uygulama ile, My Prodüksiyon Reklam & Seslendirme Ajansı bünyesinde çalışan tüm profesyonel seslere arama motoru üzerinde yapacağınız özelleştirmelerle kolayca ulaşabilirsiniz. Seslendirme projeniz için uygun olduğuna inandığınız sesi favoriye ekleyebilir ve daha sonra favoriye eklediğiniz seslendirme sanatçılarını sosyal mecralarda paylaşabilir, email olarak gönderebilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Özellikle birden fazla yabancı dil içeren mecralarda ses bankasında yer alan seslendirme sanatçılarına, yapacağınız aramaları özelleştirerek kolayca ulaşabilir ve zamana karşı olan yarışta öne geçebilirsiniz. Ses bankası içerisinde yer alan seslendirme sanatçıları, radyo ve tv reklam seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, eğitim filmi dublaj ve seslendirmeleri, animasyon ve belgesel seslendirme, mağaza anons seslendirme ve santral anons seslendirme gibi kategorilerde konusunda uzman isimlerden oluşmaktadır. Ses bankasında yer alan seslendirme sanatçılarımız projelerinize hayat vermek için sizleri bekliyor.

My Prodüksiyon’un ücretsiz olarak sunduğu ses bankası hizmetine ulaşmak ve projenize en uygun seslendirme ve dublaj sanatçılarına ulaşmak isterseniz https://www.myproduksiyon.com/ses-bankasi/ sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

İlgili Yazılar