Kalın Haber

Son dakika: Onur Eker bulundu mu? Onur Eker’e ne oldu, nasıl oldu? Onur Eker olayı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Son dakika: Onur Eker bulundu mu? Onur Eker’e ne oldu, nasıl oldu? Onur Eker olayı!

Son dakika: Onur Eker bulundu mu? Onur Eker’e ne oldu, nasıl oldu? Onur Eker olayı!

- - 2 dk okuma süresi

Dedesinin kaçan kurbanlık koyununu bulmak için peşinden giden ve ardından kaybolan Onur Eker bulundu mu sorgulamaları hız kazandı. Kaçan kurbanlığın peşinden dedesiyle birlikte giden tıp öğrencisinin son görüntüleri ortaya çıktı. Dedesinin geri dönüp aracıyla farklı bir yoldan giderek aramaya devam etmesiyle tek başına kalan Onur’un sıcak havanın etkisiyle yorgun düştüğü kameralara yansıdı.

ONUR EKER BULUNDU MU? ONUR EKER OLAYI

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle birlikte ilçeye bağlı Yeşilova Mahallesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan’ın (65) yanına geldi. Onur ve dedesi, dün öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada koyun kaçarak dağlık alana doğru koşmaya başladı. Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Zühtü Erdoğan, geri dönüp kamyonetini alarak koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan giderken, Onur ise dağlık alanda koyun ile birlikte kayboldu. Zühtü Erdoğan’ın yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alınamayınca polis ve jandarmaya haber verildi.

60f92047b57f151d1cf6624cArama- kurtarma ekipleri dün saat 15.00’ten itibaren arama çalışması başlattı. Gece geç saatlere kadar yapılan aramalarda Onur Eker bulunamadı. Bugün sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yeniden arama çalışması başlatıldı. Havadan helikopter destekli yapılan çalışmalarda termal kamera ve drone da kullanıldı. Yaklaşık 100 kişilik arama- kurtarma ekibinin yaptığı çalışmalara rağmen Onur’un izine rastlanmadı.

60f92058b57f151d1cf66250
60f92058b57f151d1cf6624e

İlgili Yazılar