DOLAR 18,8261 0.12%
EURO 20,5197 -0.13%
ALTIN 1.158,690,29
BITCOIN 441961-1,27%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NİN UNUTULMAZ SESİ SABRİ UGAN SPİKERLİK EĞİTİMİ İLE LABA TÜRKİYE’DE!
  • Kalın Haber
  • Gündem
  • ŞAMPİYONLAR LİGİ’NİN UNUTULMAZ SESİ SABRİ UGAN SPİKERLİK EĞİTİMİ İLE LABA TÜRKİYE’DE!

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NİN UNUTULMAZ SESİ SABRİ UGAN SPİKERLİK EĞİTİMİ İLE LABA TÜRKİYE’DE!

Uluslararası eğitim platformu Laba, alanının en iyisi ve deneyimli eğitmenlerle katılımcıları canlı kurslarda bir araya getirmeye devam ediyor. Son olarak Şampiyonlar Ligi’nin unutulmaz sesi duayen spiker Sabri Ugan, “Etkili Konuşma ve Spikerlik Eğitimi” ile uluslararası eğitim platformu Laba Türkiye'de katılımcılara beden dilinin, tonlamanın ve spikerliğin inceliklerini aktaracak.

ABONE OL
Nisan 5, 2022 12:38
ŞAMPİYONLAR LİGİ’NİN UNUTULMAZ SESİ SABRİ UGAN SPİKERLİK EĞİTİMİ İLE LABA TÜRKİYE’DE!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bünyesinde bulunan uzman eğitmenler, yazarlar ve çevrim içi eğitimler ile 48 ülkede hizmet veren uluslararası eğitim platformu Laba, alanının en iyisi ve işin mutfağından gelen deneyimli eğitmenlerle katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor. İnsan kaynaklarından pazarlamaya, yönetimden analiz ve diğer programlara kadar birçok alanda katılımcıların kendilerini ve kariyer gelişimlerini destekleyebilmeleri için oluşturulan platformun farklı içerikleri arasında, Şampiyonlar Ligi’nin unutulmaz sesi duayen spiker Sabri Ugan tarafından verilen Etkili Konuşma ve Spikerlik Eğitimi de yer almaya başladı. Sektör tecrübeleriyle birlikte etkili konuşmanın, beden dilinin, tonlamanın ve spikerliğin inceliklerini katılımcılarıyla paylaşacak olan duayen spiker Sabri Ugan, eğitimin sadece bu mesleği yapmak isteyenler için değil tüm profesyoneller için olduğunu belirtiyor.

 

“Doğru ve etkili konuşma herkes için önemlidir ancak hitabet ve topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmek ise her yöneticinin ihtiyacıdır.” düşüncesinden yola çıkarak Etkili Konuşma ve Spikerlik Eğitimi’ni hazırladığını dile getiren Sabri Ugan yalnızca bu mesleği icra etmek isteyen kişilerin değil aynı zamanda kariyerinde hitabetiyle öne çıkmak isteyen tüm katılımcıların etkili konuşma eğitimine katılması gerektiğini dile getiriyor.

 

Etkili Konuşma ve Spikerliğe Dair A’dan Z’ye Her Şey Laba Türkiye’de

 

Etkili konuşmak finans, satış, pazarlama, hukuk ya da sağlık gibi tüm alanlarda çalışan kişiler için temel bir gereksinim olarak öne çıkıyor. Sosyal ilişkilerde kendini iyi ifade eden, ses tonunu ve beden dilini iyi kullanan, karşısındaki ile en uygun şekilde iletişim kurabilen kişiler, özgüveni yüksek ve daha girişken özellikleriyle ilgi odağı oluyor. Etkili konuşmaya bir bütün içerisinde bakıldığında kelimelerin etkileme gücü %10, ses tonu %30, beden dili ise %60 olarak görülüyor. Uluslararası eğitim platformu Laba, uygulama temelli dersler ve eğitmenin yorumu yoluyla öğrencilerin etkili konuşma ve spikerlik ile ilgili önemli detaylara hakim olmalarına yardımcı olurken katılımcıların mesleki alandaki becerilerini geliştirmelerini destekliyor. Başta; etkili konuşma, beden dili, sunum yapma ve topluluk önünde konuşma gibi dersler olmak üzere 12 online ders içeriğine ulaşabilen kullanıcılar, farklı metodojiler, bireysel değerlendirmeler ve ödevlerle yeteneklerini geliştirebiliyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.