Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Leonardo DiCaprio’nun Genç Sevgilileri ve Aşk Hayatı

Leonardo DiCaprio’nun Genç Sevgilileri ve Aşk Hayatı

Kalın Haber Kalın Haber - - 2 dk okuma süresi

DiCaprio’nun Tuhaflıklarıyla Dolu Aşk Hayatı

1997 yapımı Titanik filmiyle ünlenen Hollywood’un başarılı ismi Leonardo DiCaprio, sadece kariyeriyle değil, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Özellikle genç sevgililere olan ilgisiyle bilinen DiCaprio’nun aşk hayatına dair ilginç detaylar sıkça konuşuluyor.

22 Yaşındaki Modelin İtirafları

22 yaşındaki Playboy modeli Hieke Konings, DiCaprio ile yaşadığı deneyimi anlatarak dikkat çekti. Bir gece kulübünde öpüştüklerini belirten Konings, ünlü oyuncuyu “tuhaftı ve çok yaşlı” olarak nitelendirdi. DiCaprio’nun ilginç tercihleri ve yaş farkından rahatsız olan model, evine davet edildiğini ancak geri çevirdiğini de açıkladı.

Sık Sık Değişen Aşk Rotası

DiCaprio, genellikle 25 yaş altındaki genç kadınlarla ilişki yaşamasıyla eleştiriliyor. Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Blake Lively, Toni Garrn, Kelly Rohrbach, Nina Agdal ve Camila Morrone gibi ünlü isimlerle ilişkileri kısa süreli olmuş ve genellikle kadınlar 25 yaşına yaklaştığında ayrılık yaşanmış.

Yeni Aşk İddiaları

Son olarak 25 yaşındaki İtalyan model Vittoria Ceretti ile ilişkisi konuşulan DiCaprio’nun, Ceretti’nin çevreci duruşuyla etkilendiği belirtiliyor. Bu ilişkinin uzun ömürlü olup olmayacağı ise merak konusu.

İlgili Yazılar