Kalın Haber

Kanal D’de 'Şarkılar Bizi Söyledi'
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kanal D’de ‘Şarkılar Bizi Söyledi’

Kanal D’de ‘Şarkılar Bizi Söyledi’

- - 2 dk okuma süresi

Müzik şöleninin yaşandığı ‘Şarkılar Bizi Söyler’in ilk bölümünde; 2013 yılında hayatını kaybeden Müslüm Gürses, şarkılarıyla anıldı. Programın üç usta ismi, Müslüm Baba ile ilgili anılarını anlattı, o anlarda Sibel Can gözyaşlarını tutamadı. Üç buçuk saat süren programda Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici; müzikleri, enerjileri kadar uyumlarıyla da dikkat çekti. Göz kamaştıran dekorda üç isme, güçlü bir orkestra eşlik etti.

‘Şarkılar Bizi Söyler’de pandemi döneminde en ön safta mücadele eden sağlık çalışanları da unutulmadı. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara ve Acil Tıp Hekimi Dr. Göksu Afacan Öztürk, sağlık çalışanlarını temsilen şarkı isteğinde bulundu. Sağlık çalışanları için Müslüm Gürses’in yorumuyla unutulmazlar arasına giren ‘Nilüfer’ ve ‘Affet’ şarkıları söylendi.

Program sosyal medyada da büyük ilgi gördü. #ŞarkılarBiziSöyler hashtag’i ve programın üç sunucusu sosyal medyanın en çok konuşulanlar arasında saatlerce kaldı.

Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının konuklarla söyleneceği programın yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken üstleniyor. ‘Şarkılar Bizi Söyler’, her perşembe akşamı Kanal D’de.

6038bf76bf214421148de3ab

İlgili Yazılar