Kalın Haber

Gazeteci Erciş'e saldırı kamerada
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gazeteci Erciş’e saldırı kamerada

Gazeteci Erciş’e saldırı kamerada

- - 2 dk okuma süresi

Motosiklete bindiler, silahlı saldırı düzenlediler ardından lüks otomobille kaçtılar Gazeteci Emre Erciş’e silahlı saldırı düzenleyen iki şüpheli böyle yakalandı. Gazeteci Emre Erciş 12 Ağustos günü evinin önünde silahlı saldırıya uğradı saldırı esnasında yanında kızı da olan Erciş iki bacağından yaralandı. Hastaneye kaldırılan Erciş’in tedavisi sürerken İstanbul organize polisi olayla ilgili çalışma başlattı.

Güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüphelilerin görüntülerine ulaştı. Görüntülerde, iki şüpheli bir adresin otoparkından silahlı şekilde motosiklete biniyor ardından silahlı saldırıyı gerçekleştiriyor saldırganlar daha sonra lüks bir otomobille binerek kaçıyor.

Gazeteci Emre Erciş’e silahlı saldırı düzenleyen organize suç örgütü üyeleri motosikletle olay yerinden hızla uzaklaştı. Ardından işte bu lüks araca binerek olay yerinden kaçtı. Organize ekipleri iki tetikçiyi gözaltına aldı. Bu araca da suç delili olarak el konuldu.

Gözaltına alınan iki zanlı işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi polis ekipleri, kimliği belirlenen bir saldırganla, olayın azmettiricilerini yakalama çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar