Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Farklı Türlerde Filmler Haftaya Damga Vuracak

Farklı Türlerde Filmler Haftaya Damga Vuracak

Kalın Haber Kalın Haber - - 2 dk okuma süresi

“Geride Kalanlar”

Yönetmen Alexander Payne’in koltuğunda oturduğu “Geride Kalanlar”, 5 dalda Oscar adayı. Filmde Paul Giamatti, Dominic Sessa ve Da’Vine Joy Randolph başrolleri paylaşıyor.

“Emanet”

“Emanet”, yerli aksiyon severlerin dikkatini çekmeye aday. Mustafa Üstündağ, Tuvana Türkay, Turgay Tanülkü, Gürgen Öz ve Levent Sülün’ün rol aldığı film, ailenin emaneti koruma mücadelesini konu ediniyor.

“Hayatımız Roman”

Savaş Sancak’ın yönettiği “Hayatımız Roman”, polisten kaçan iki gencin Roman mahallesindeki maceralarını konu alıyor. Anıl Altan ve Aslı Bekiroğlu başrollerde.

“Tetikçi”

John Cena ve Christian Slater’in yer aldığı “Tetikçi”, haftanın yabancı aksiyon filmi olacak. Film, eski bir asker ile bir gazetecinin zorlu mücadelesini anlatıyor.

“The Albanian Virgin”

Bujar Alimani’nin yönettiği “The Albanian Virgin”, Arnavutluk’ta farklı ailelerden gelen iki arkadaşın hikayesini ele alıyor.

“Hatır”

Michel Franco imzalı “Hatır”, duygusal bir dramın içindeki iki karakterin geçmişine dair dokunaklı bir hikaye sunuyor. Jessica Chastain ve Peter Sarsgaard filmde başrolde.

Haftanın Korku Filmleri

“Hayali”

Jeff Wadlow’un yönettiği “Hayali”, korku severleri sinemaya çağırıyor. Büyüdüğü eve dönen ve hayali arkadaşıyla karşılaşan bir kadının hikayesine odaklanıyor.

“Rahha”

İlker Çavga imzalı “Rahha”, bin yıllık bir büyünün kral ve kraliçenin üzerindeki etkisini anlatıyor. Yerli korku sevenler için.

Haftanın Animasyon Filmleri

“Süper Kahramanlar: Sihirli Dünya”

Çin yapımı anime filmi “Süper Kahramanlar: Sihirli Dünya”, boyutlar arası macerayı konu alıyor. Kwai Boo ve arkadaşlarının efsanevi Shu’nun asasını bulma serüvenine odaklanıyor.

“Minik Fare ve Sevimli Ayının Maceraları”

Jean-Christophe Roger ve Julien Chheng’in yönettiği film, farklılıklara rağmen bir fare ve ayının keyifli yolculuğunu anlatıyor.

İlgili Yazılar