Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Erdoğan Elazığ Mitinginde Vatandaşlara Hitap Etti

Erdoğan Elazığ Mitinginde Vatandaşlara Hitap Etti

Kalın Haber Kalın Haber - - 1 dk okuma süresi

Erdoğan’ın Elazığ Mitinginden Öne Çıkanlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Elazığ mitinginde vatandaşlara hitap etti. Konuşmasında, Elazığ’a verilen önemi vurgulayan Erdoğan, “Gakgoşlar bir kez daha bu kardeşinin yanında yer aldı.” dedi.

Terörle Mücadelede Kararlılık

Erdoğan, terörle mücadelede kararlı olduklarını vurgulayarak, “Terörle mücadeleyi sınırlarımızın ötesine taşıdık.” şeklinde konuştu. Irak’taki operasyonlarda da başarıyla ilerlediklerini belirtti.

Ekonomi ve Emeklilere Destek

Ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, enflasyonla mücadelede tek haneli rakamlara ulaşacaklarını söyledi. Emekliye yönelik yapılan iyileştirmeleri anlatan Erdoğan, vatandaşların yaşadığı sıkıntıları gözettiklerini ifade etti.

Elazığ’a Yapılan Yatırımlar

Erdoğan, Elazığ’a yapılan yatırımlardan bahsederek, 137 milyar lirayı aşkın yatırımın şehre kazandırıldığını paylaştı. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye birçok alanda yapılan yatırımları sıraladı.

Cumhur İttifakı ve Gelecek Vizyonu

Cumhur İttifakı ve AK Parti olarak hizmet odaklı bir anlayışla hareket ettiklerini belirten Erdoğan, ülkeyi daha ileriye taşıma çabasında olduklarını vurguladı. Eser ve hizmet siyasetiyle hareket ettiklerini ifade etti.

Erdoğan’ın miting sonrası AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ettiği belirtildi.

İlgili Yazılar