DOLAR 23,3707 0.49%
EURO 25,3118 1.27%
ALTIN 1.462,080,78
BITCOIN %
İstanbul
23°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eğitim Koçluğu Programına Katıl

Eğitim Koçluğu Programına Katıl

ABONE OL
Mayıs 11, 2023 06:59
Eğitim Koçluğu Programına Katıl
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim Koçluğu öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir danışmanlık hizmeti olarak özellikle son yıllarda oldukça büyük ilgi görüyor. Profesyonel eğitim koçları, öğrencilerin akademik başarılarını artırmak, zaman yönetimi ve stres yönetimi gibi becerileri öğrenmek, hedeflerini belirlemek ve öz güvenlerini artırmak için onlara rehberlik ediyor.

Profesyonel ve sertifikalı bir eğitim koçu olabilmek için Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimi veriliyor. Oldukça yeni bir uygulama olan bu çalışma Türkiye’nin İlk Eğitim ve Öğrenci Koçu ve eğitmeni olan Elgiz Henden iş birliğinde İz Koçluk bünyesinde sağlanıyor. “Professional Coaching for Teen and Student” Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimine katılım sağlamak ve koçluk mesleğinde ilerleyerek ACC unvanına sahip olabilmek için 5 Haziran tarihinde başlayacak olan bu eğitime katılabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitiminin Sizlere Kazandırdıkları

Uluslararası Koçluk Federasyonunca ACSTH akredite olan Gençler ve Öğrenciler için Profesyonel Koçluk eğitimine katılım için mesleki bir sınırlama bulunmuyor. Ve bu programa katılan tüm adaylar için hedeflenen bazı başarılar şimdiden öngörülüyor. ICF temel yetkinliklerine dayanan Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi programına katılım sağladığınızda;

  • Bir gencin hayata hazırlanmasına şahitlik edebilme
  • Bireysel olarak kendi gelişimi izleyebilme ve değerlendirebilme
  • Bireysel çalışma rehber kitapçığı ile öz yönelimli çalışma yapabilme
  • Yetişkinlere ve gençlere koçluk yapmanın farklarını ayırt edebilme
  • Temel koçluk yetkinliklerini kullanabilme

gibi özellikler kazanabilirsiniz.

Daha önceki katılımcılarımız neler söylediler?

Güçlü bir öğrenci koçu olmak için yola çıkma ve yolda olma süreci oldu benim için.

Bu yolda bana verdiğiniz tüm destek için çok teşekkür ederim. Yolda olduğum sürede yollarımız kesiştiği için çok mutluyum

Rabia Pala /Harmoni Koçluk

 

Öğrenci koçu olmak isteyenlerin mutlaka almasını önerdiğim bir eğitim. Elgiz Henden’in ve İz koçluk’un bu konudaki derin tecrübesi ile koçluğa adım atmak büyük bir kazanım.

Herşey için teşekkürler. Harika bir tecrübe oldu. Temasta kalmak dileğiyle…

Deniz Güler Şahin

 

En kapsamlı en detaylı koçluk eğitimi diyebilirim. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım bu yüzden de çok şanslı olduğumu düşünüyorum

Rakel Mitrani Karaoglan / Filma LTD. Şatış ve Pazarlama Direktörü

 

İz Koçluk’ta altığım Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimi hem bir anne hem de gazeteci olarak gençlere yaklaşımımı daha da geliştirmemi sağladı. Her yönden kapsayıcı olan bu eğitim sayesinde gençlere potansiyellerini keşfetmelerinde destek olacağımı bilmek heyecan veriyor. Kendine inanan ve güvenen çocuklara sahip anne babaların sayısı da artacak 🙂

Halime Sürek Kahveci/ Gazeteci

 

Bu eğitimi çok derin buldum. Hakikaten özellikle gençlere ve genç yetişkinlere erişebilmek ve onların potansiyellerini ortaya çıkarmak adına çok değerli. Yanı sıra çocukları ile baş edebilmek için ebeveynler için de çok olumlu sonuçlar doğuracağını düşünüyorum. Hem hizmet ettiği amacın ulviliği, hem de sağlıklı bir toplum için İz Koçluk nezdinde Elgiz ve Yeşim e çok teşekkür ederim.

Duygu Topaç / İlköğretim Matematik Öğretmeni

 

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitim Programına kariyerine yeni adım atan gençlere destek olmak isteyenler için bir şans olduğunu düşünüyorum. Herşey için çok teşekkürler, iyi ki tanıştık, iyi ki bu yola sizinle birlikte çıkma fırsatını yakaladım.

Merve Sipkati Güngöroğlu/ Yetenek Yönetimi Yöneticisi, CEVA Logistics

0216 545 01 54

0543 224 57 25

[email protected]

#izkocluk

#elgizhenden

#eğitimkoçluğu

#eğitimveöğrencikoçluğu

#öğrencikoçluğu

#koçluksertifikası

#ICFonaylıeğitim

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.