Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ebru Gündeş ve Murat Osman Özdemir Dubai’de Evlendi

Ebru Gündeş ve Murat Osman Özdemir Dubai’de Evlendi

Kalın Haber Kalın Haber - - 2 dk okuma süresi

Ebru Gündeş ve Murat Osman Özdemir, Dubai’de Sürpriz Bir Düğünle Evlendi

Ebru Gündeş, 2021 yılında Reza Zarrab’dan boşandıktan sonra Murat Osman Özdemir ile evlenmeye karar verdi. Alara adında bir kızı olan Gündeş, Ramazan Bayramı’ndan sonra evleneceği dedikodularıyla gündeme gelmişti.

Nikah Dubai Türk Başkonsolosluğu’nda Kıyıldı

Ancak çift, sürpriz bir kararla bugün Dubai Türk Başkonsolosluğu’nda dünyaevine girdi. Nikahlarını Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan kıyarken, Ebru Gündeş’in şahidi iş insanı Faruk Özbek, Murat Osman Özdemir’in şahidi ise Okan Küfeci oldu.

Ebru Gündeş ve Murat Osman Özdemir’in Evliliği Hakkında Detaylar

Ebru Gündeş’in 4., Murat Osman Özdemir’in ise 3. evliliği olan bu birliktelik, dikkatleri üzerine çekti. Geçmişteki ilişkileri de merak edilen çiftin arasındaki aşkın iki yıl önce gizli bir şekilde başladığı konuşuluyor.

Selin Kabaklı’nın Tepkisi

Murat Osman Özdemir’in ilk eşi ve 2 çocuğunun annesi Selin Kabaklı, bugün yaşanan evlilik haberleri karşısında şaşkınlığını sosyal medya hesabından paylaştı. Kabaklı, “Ey rabbim benim gördüklerimi sen de gördün. Duyduklarımı sen de duydun. Ben susup kenara çekiliyorum. Yol senin hiza senin, kul senin ceza senin.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar