Kalın Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Dinlesene Sesli Kitap Uygulaması İle Dijital Çağa Ayak Uydurun

Dinlesene Sesli Kitap Uygulaması İle Dijital Çağa Ayak Uydurun

Kalın Haber Kalın Haber - - 2 dk okuma süresi

Değişen ve gelişen teknoloji kitap okuma alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Elimize alıp her sayfasını tek tek çevirerek kokusunu içimizde hissettiğimiz kitapların yerine artık dijital kitaplar alıyor. Elektronik kitapların ardından sesli kitap uygulamaları okumayı seven kitapseverler için çok farklı bir deneyim imkanı sunuyor.

Sesli kitap denildiğinde geniş bir içerik ile Dinlesene uygulaması karşımıza çıkıyor. Bu uygulamadan binlerce farklı sesli kitap ile birlikte şiirler, sesli tiyatrolar, podcastler ve tarihte iz bırakan kişilerin biyografileri de yer alıyor. Ücretsiz olarak Kullanıma açılan bu uygulama sayesinde öğrenmenin sınır tanımadığı açıkça görülüyor. Dijital çağa ayak uyduran dinlesene uygulaması ile okuyarak öğrenmenin keyfini bambaşka bir şekilde deneyebilirsiniz.

Dinlesene uygulamasının çok keyifli bir alan olması ile birlikte ücretsiz olarak sunulan hizmet seçeneği okumayı seven insanlar için sunulan büyük bir fayda olarak görülüyor. Dinlesene uygulamasını mobil cihazlarınıza indirdiğinizde artık en sevdiğiniz kitapları sesli olarak dinleyebilmek için üyelik satın almanız zorunlu tutulmuyor. Yayınlanan reklamlar karşılığında istediğiniz her bir sesli içeriği dinleyebilme şansına sahipsiniz.

Dinlesene uygulaması ile çok önemli bu projeyi hayata geçiren girişimciler hayli merak ediliyor. We Apps kurucuları Burhan Koç, Yunus Kavrık ve Şerif Memiş Denizli’de kurmuş oldukları mobil app girişim şirketi ile hayallerinden ve hedeflerinden bahsediyor.

Mobil oyun ve Mobile App denildiğinde Türkiye’de daha farklı birçok unicorn olabilecek projelerin mimari olmayı hedefleyen bu güçlü ekip insanlığa fayda sağlayabilecek yeni çalışmalar geliştirmeyi hedefliyor.

Twitter: https://mobile.twitter.com/Dinlenese

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yayinla.dinleseneseslikitap

İlgili Yazılar